I přes tři porážky v řadě hodlá Woodley pokračovat, Dana je proti

Bývalý šampion welterové váhy sice neprožívá úplně to nejlepší období, to ale neznamená, že své rukavice věší na hřebík.

Tyron Woodley (19-6) utrpěl v sobotu další porážku ve své kariéře. Tentokrát nestačil na Colbyho Covingtona (16-2), kterému podlehl v pátém kole. Zápas totiž musel vzdát kvůli zlomenému žebru, které ho definitivně vyřadilo z boje. Pro Tyrona to tak je další hořká pilulka.

Aby toho nebylo málo, po Covingtonovi to byla pro Woodleyho už třetí porážka v řadě. V předchozích zápasech také nestačil na Kamaru Usmana a Gilberta Burnse. Navíc v těchto zápasech, nedokázal vyhrát ani jedno kolo.

Pochopitelně Woodley rozhodně není na své poslední výkony vůbec pyšný. To ale neznamená, že by to pro osmatřicetiletého zápasníka byl definitivní konec v kariéře.

„Ještě nekončím, nevzdávám to,“ prohlásil Woodley v živém vysílání na svém Instagramu. „Neměním svůj tým. Neměním ani kontinent, na kterém žiju. Nic z toho neudělám!“

Zatímco Woodley ohlašuje svůj úmysl pokračovat v kariéře, prezident Dana White s tímto prohlášením jasně nesouhlasí. „Myslím, že by měl začít uvažovat o důchodu. Má za sebou fantastickou kariéru. Měl skvělý zápal, vydělal dost peněz,“ prohlásil White na tiskové konferenci po turnaji UFC Las Vegas 11.

Zdá se, že Tyron Woodley s prezidentem UFC nesouhlasí. Časem se ale jistě dozvíme, co s bývalým šampionem bude dál.