Jak to vypadá s návratem Nicka Diaze? Prezident UFC to příliš optimisticky nevidí

Návrat legendárního Nicka Diaze byl v poslední době doslova na spadnutí. Ovšem, Dana White to příliš pozitivně nakonec nevidí.

Starší bratr Nick Diaz se v UFC, kde působil již od roku 2003, za svou fantastickou kariéru utkal s těmi největšími jmény historie, jako je například Carlos Condit, Robbie Lawler, George St. Pierre nebo Anderson Silva, který byl jeho posledním soupeřem, a to v roce 2015.

Od té doby už do klece Nick nevkročil, přičemž se ale v poslední době intenzivně spekulovalo o jeho velkolepém návratu, jenž vypadal velmi nadějně. Situace okolo staršího Diaze ovšem není tak růžová, jak se na první pohled může zdát. Vše se totiž ukázalo na nedávné schůzce Nicka Diaze se šéfem UFC.

„S Nickem Diazem jsem mluvil dennodenně, a při každé schůzce na mě působil opravdu hladově a namotivovaně. Byl to opravdový divoch, který chtěl zmlátit kohokoliv z TOP 10 a stát se světovým šampionem. Ovšem, při našem posledním setkání jsem tohle u něj už necítil. Všechno, co chtěl, tak už dokázal. Má za sebou neskutečné zápasy a ve své kariéře už viděl opravdu vše,“ popsal White poslední setkání s Nickem Diazem pro ESPN.

Pakliže by se Nick Diaz skutečně vrátil, tak nouze o potenciální soupeře určitě nebude. Nedávno se mu totiž přihlásil Jorge Masvidal nebo Khamzat Chimaev, kteří by o zápas s legendou tohoto sportu dost stáli.