Kráska si po další rychlé výhře myslí na titul

Mackenzie Dern (9-1) je připravena vyšplhat až na samotný vrchol žebříčku ženské slámové váhy. Sedmadvacetiletá americká bojovnice si na proběhnuvším galavačeru UFC Fight Night v Las Vegas připsala další vítězství.

Držitelka černého pásu v BJJ si poměrně snadno poradila s Randou Markos, kterou utáhla už v prvním kole na armbar. A další skvělý výkon jen umocnil její chuť na titulový zápas.

Ikdyž se ve svém mladém věku má ještě co učit, Mackenzie Dern věří, že začíná být velmi vážnou hrozbou pro bojovnice v čele žebříčku. „Jsem pevně přesvědčena, že mohu být titulovou vyzyvatelkou,“ řekla Dern v pozápasovém rozhovoru pro MMAFighting.com. „Jsem strašně odhodlaná čelit novým výzvám a zdokonalovat se jako bojovnice. Ať už mi v příštím zápase dají kohokoliv, vždy přijdu s něčím novým.“

Ačkoli většinu soupeřek ukončila právě na zemi, pilně také pracuje na svém postoji. „Chtěla jsem v tomto zápase konečně ukázat svůj postoj, protože na něm společně s mým trenérem poctivě pracujeme. Randa se ale rozhodla jít na zem,“ řekla Mackenzie Dern.

Zároveň Mackenzie naznačila, že bychom ji mohli vidět v oktagonu ještě tento rok. Nechme se tedy překvapit, jakou novinku si pro nás ve svém nadcházejícím zápase připraví.