Lucii Pudilovou čeká další důležitý krok! Na Štvanici se střetne s bývalou bojovnicí UFC

Nejúspěšnější česká zápasnice Lucie Pudilová si po třech vítězstvích v řadě brousí zuby na další cenný skalp. Na nabitém turnaji OKTAGON 26 bude tentokrát čelit nebezpečné Brazilce, která také prošla nejlepší ligou světa.

Pudilová se po ukončení kontraktu s UFC, rozhodla zakotvit v nejlepší domácí organizaci OKTAGON MMA, kde zatím zažívá skvělý restart její kariéry. Důležitým milníkem byl pro Lucku zápas proti švédské bojovnici Cornelii Holm, proti které hodlala Pudilová přerušit sérii čtyř porážek v řadě, což se jí nakonec povedlo vítězstvím na body.

Poté česká zápasnice zvládla další dva zápasy, když porazila v tvrdém souboji nebezpečnou Polku Martu Waliczek a o necelé dva měsíce později vzala na poslední chvíli zápas s Maijuou Suotamou, kterou zdolala také na body. Nyní je Lucie Pudilová na vlně tří vítězství a tuto skvělou bilanci může prodloužit již 24. července na Štvanici, kde ji ovšem čeká velmi těžká překážka.

Zastavit ji totiž přijede Talita Bernardo (6-4), která do OKTAGONU přichází rovnou z UFC, kam se hodlá co nejdříve vrátit. V nejlepší lize světa dokázala tato Brazilka vybojovat jedno vítězství na body a i přesto, že další tři zápasy v UFC prohrála, vždycky své soupeřky trápila minimálně do třetího kola.

Bernardo představuje největší nebezpečí na zemi, kde ukončila rovnou čtyři své protivnice a další dvě porazila jasně na body. V kleci se naposledy představila před dvěma lety, ale během této pauzy velmi tvrdě a svědomitě trénovala a hlásí skvělou formu. Do Česka totiž přijíždí s jasným záměrem, porazit domácí hvězdu a vyšlapat si opět cestu do UFC.