Martínek reaguje na prohru: Byl jsem moc hrr dopředu

Michal Martínek svou premiéru v polské ACA bohužel nezvládl, když se soupeřem Danielem Jamesem prohrál ve druhém kole na TKO.

„Poslední zapas bohužel prohra, ale zkušenost je to pro mě nevídaná. Jde se dál ,“ napsal Michal na svůj Instagram v neděli ráno. „Tyhle zápasy tě buď zastaví , nebo posunou, když to dobře pojmeš. Mě rozhodne nezastaví, protože já si to užil od začátku do konce, mám rad když je to o hubu,“ dodal.

Po skvělém prvním kole, kdy k jeho konci dokázal soupeře přesným úderem posadit na zem, mu na ukončení zápasu chyběl čas. Sám také ví, kde udělal chybu: „Byl jsem po roce nezapaseni až moc hrr dopředu a moc jsem to chtěl urvat. Do druhého kola jsem mohl víc takticky, ale chtěl jsem se ukázat a hlavně si užit pořádnej zápas po takový době, což jsem si splnil až na to vítězství,“ píše Blackbeard.

Michal reagoval také na adresu pochybovačů, kterých se pod příspěvky informující o jeho porážce vyrojili v hojném počtu. „Hlavní je, se z toho nezbláznit, protože tady když vyhráváš, jsi borec a když prohraješ, tak na to nemáš a jsi nula. Ta podstata je, když jsi dole, sebrat se, makat a jít zase nahoru silnější,“ napsal Michal. S prohrou tak nakládá velice vyspěle.

Atmosféru na polském galavečeru si chválil. „Každej, kdo tam zápasil, sklidil potlesk a respekt, protože vědí, ze každý balancuje v zápasech 50 na 50 od výhry nebo prohry a že to není sranda. Zápasy tam mají pořádné grady a atmosféra je čistě ve sportovním duchu i co se staredownu tyče, vzájemný respekt k soupeřům.“

Na závěr Michal v příspěvku samozřejmě poděkoval svým podporovatelům: „Takže všem fanouškům a přátelům moc děkuji za podporu. Jsou to tisíce zpráv, který ani nestihnu přečíst. Hejteři mají taky radost, tak se bavte, od toho nás tu konec konců máte.“