Conor McGregor je skvělý hned v několika odvětvích, jestli ale v něčem exceluje, tak právě v psychologické hře se soupeři.

Uvnitř hlavy jich rozebral už desítky. Praktikoval to už před lety na ostrovech, kde třeba vydeptal, toho času ještě tamního šampióna, Ivana Buchingera ze Slovenska a v nastoleném trendu pokračoval i v UFC, kde to pravděpodobně nejvíce odnesl José Aldo.

Podobně to pochopitelně zkouší i na svého dagestánského soka. Ten je prý ale nezlomný a s blížícím se zápasem žádný psychologický nátlak od Conora necítí.

„Jsem profesionální sportovec a jeho kecy mě nerozhodí. Na tiskovou konferenci sice byl dobře připraven, ale to mu zápas nevyhraje. Vítězství se nezískávají mluvením. Až se postavíme do klece, ukážu všem jeho slabiny“.

„Když jsem se mu na tiskovce díval do očí, nic jsem necítil. Bylo to, jako bych se díval na nějakého ožralu. Byl nervózní, bledý, opilý a celý se třásl.“

„Ať si mluví teď, pro mě je důležitý až 6. Říjen. Pak s ním totiž v kleci budu mluvit já. Vždycky mluvím se svými soupeři a jejich týmy při zápase, zatímco je držím na zemi. S Conorem to ale bude jiné, budu mluvit jen s ním a dám mu to sežrat. Udělám ho pokornějším, sem tam ho profackuju a naučím ho respektu.“

Očekávaný zápas Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor se uskuteční už tento víkend, ze soboty na neděli. Živě v CZ na Nova Sport 2. Začátek hlavní karty od 04:00.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here