McGregor už vyhlíží odvetu s Khabibem, smutek z části zalepí Whiskey slavící obrovský úspěch

Bývalý šampión dvou váhových kategorií UFC má za sebou rekordně největší MMA výplatu, zápas a také prohru.

Návrat po téměř dvou letech nezvládl a s neporaženým Khabibem Nurmagomedovem padl ve čtvrtém kole na submisi (RNC).  S klidem můžeme říct, že tohle nebyl Conoruv nejlepší zápas. Nevypadal v něm vůbec dobře, co už se pohybu, rychlosti nebo celkové efektivity týče. Dagestánský bijec byl na něj zkrátka příliš.

I navzdory tomu, co se stalo po zápase, Conor prohru přijal s respektem a s vidinou lepších zítřků. Khabibovy kumpány za útok nezažaloval a už vyhlíží odvetu.

„Dobré rány, těším se na odvetu.“ napsal dnes v poledne na svém Twitteru. Následovala fotka s popiskem „Vrátím se“  na Instagramu.

I’ll be back.

Příspěvek sdílený Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),

Z minulosti víme, že Conor se s prohrami dokáže srovnat a bere je jako součást „hry“, do které pokaždé dává v sázku vše.

Ačkoliv prohrál, zas tak špatně ze zápasu nevyjde. Hlavně finančně. Nejen, že se jednalo o jeho největší a rekordní UFC výplatu, skvěle si vede i jeho whiskey. Irská Proper Twelve za necelých 20 dní od uvedení na trh, vyprodala naskladněné zásoby na půl roku. McGregor z každé prodané láhve věnuje $5 nadaci „first responderu“.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here