Minda se proti Kerissonovi pořádně zapotil, ale nakonec ukořistil cenné vítězství. Teď je na řadě zápas s Budayem!

Polský těžkotonážník Kamil Minda si nedávným vítězstvím nad Brazilcem Kerissonem upevnil pozici titulového vyzyvatele těžké váhy a je připraven na válku s Martinem Budayem.

Původní headline turnaje OKTAGON 23 měla být titulová bitva o titul šampiona těžké váhy, ve které se měl představit Martin Buday proti Kamilu Mindovi. Slovenský obr se ale bohužel na poslední chvíli zranil a bitva o titul se tak musela odložit. Polský bijec však o zápas v Brně nepřišel a našel se pro něj náhradník z Brazílie.

Prověřit polského borce přijel Kerisson Rezende, který v zápase všechny překvapil svou neuvěřitelnou tvrdostí a srdcem válečníka. Zápas ale polský King Kong zvládnul a připsal si těsné vítězství na body, na které se ovšem velmi nadřel.

Po skončení zápasu do klece přišel Martin Buday, který výkon pochválil Polákův výkon a následně si oba podali ruku na vzájemný souboj, jenž se pravděpodobně uskuteční během následujících pár měsíců.

Buday naposledy zápasil před dvěma lety a od té doby jej provázela velká smůla na zranění a různé nemoci. Minda byl během tohoto období naopak velmi aktivní a nasbíral celkem pět vítězství v řadě, kdy předváděl skvělou formu a extrémní chuť po titulu OKTAGONU. Doufejme, že se tohoto duelu dvou těžkých vah dočkáme co nejdříve a konečně poznáme nového šampiona těžké divize.