Moniku Chochlíkovou čeká premiéra v OKTAGONU! Její soupeřkou bude zkušená Italka

Svou kariéru v MMA odstartovala Monika Chochlíková na výbornou. Teď je ovšem před ní další těžká zkouška, a to v podobě italské bojovnice, která je v poslední době skvěle rozjetá.

Sympatická slovenská bojovnice sklidila nejvíce úspěchů v kickboxu, kde dokázala vybojovat evropský a světový titul prestižní organizace WAKO. V minulém roce se ale Chochlíková rozhodla přesedlat na MMA a rovnou naskočila do nelehké premiéry ve světové organizaci Bellator, odkud si odnesla famózní úspěch, a to v podobě vítězství ve druhém kole na submisi.

Navázat na tento fantastický výkon hodlá Monika Chochlíková už 19.6.2021 na turnaji OKTAGON 25, kde si odbije svou premiéru. Žádnou lehkou výzvu však před sebou nemá.

Její soupeřkou totiž bude Giulia Chinello (4-3), která se profesionálnímu MMA věnuje již od roku 2015 a za tu dobu stihla celkem sedm zápasů. Italka se vyznačuje komplexním stylem, což dokazuje její vítězství na KO, submisi a další dva zápasy dokázala vyhrát na body. Nejčastěji však prohrála na KO/TKO, čehož by mohla slovenská zápasnice dokonale využít.

Na tento atraktivní ženský souboj mezi Chochlíkovou a Chinello se můžeme těšit v sobotu 19.6.2021 na galavečeru OKTAGON 25, který lze sledovat živě na místě a nebo při koupi PPV.