Nejkrásnější turnaj roku pod otevřeným nebem v čele s Vémolou!

NEJKRÁSNĚJŠÍ TURNAJ ROKU POD OTEVŘENÝM NEBEM

Pražská Štvanice opět ožije tím nejatraktivnějším MMA. Není lepšího letního zážitku než turnaje pod otevřeným nebem s elektrizující atmosférou. Prosluněný ostrov a tenisový stadion přivítá elitu domácí scény v čele s Karlosem Vémolou.

Českého Terminátora a veterána UFC čeká v listopadu dlouho očekávaná bitva s Attilou „Pumukli“ Véghem. Střet velikánů si hned od začátku vysloužil nálepku „Zápas Století“. Ještě předtím se však Vémola popere s nebezpečným Brazilcem, který rovněž prošel slavnou UFC. Zápas si vlastně oba domluvili na minulém turnaji v Bratislavě, kde Brazilec Silva, přezdívaný Frankenstein famózně knokautoval Gottvalda. Po zápase si řekl o Vémolu, který okamžitě nakráčel do klece a výzvu přijal.

Letní show okoření i očekávaná bitva bohumínského gangstera Václava Mikuláška a účastníka první série show OKTAGON Výzva Milana Ďatelinky. A jestli se fanoušci na něco těší, tak právě na tohle. Prahu s trochou nadsázky čeká souboj dvou pouličních rváčů, kteří s sebou do klece nesou velké násilí.

Plejádu hvězdných bojovníků svou účastní doplní i populární Makhmud „Mach“ Muradov. Jeho první zápas pod OKTAGONem dopadl nad očekávaní. Brazilského veterána UFC nekompromisně a bez jediné inkasované rány knokautoval v prvním kole a potvrdil svůj obrovský potenciál. Nyní na vlně 10 vítězství v řadě je odhodlán přijmout ještě nebezpečnější výzvu a pod otevřeným nebem se blýsknout dalším velkým triumfem v cestě ke splnění svého snu.

Štvanice bude rovněž místem velkých premiér, kdy se v akci představí nové přírůstky organizace.

Hlavním hřebem předzápasů, které budou k vidění pouze přímo na Štvanici nebo na PPV (www.oktagon.tv) bude český veterán UFC Viktor Pešta. Zkušený bojovník, trénující převáže na Floridě v elitním Hard Knocks 365 gymu po boku světových hvězd, se podle mnohých fanoušků – KONEČNĚ – rozhodl shodit směrem dolů a pomalu se vydat o váhu níž. Na limitu 96 kg se střetne s Američanem Mike Kylem, který rovněž prošel světovou UFC.

Velký debut čeká Davida Dvořáka. Bojovník nejlehčí muší váhy na světové úrovní. Senzační skóre 16-3 a 12 vítězství v řade. V létě ho čeká Ukrajinec Taigibov (16-2), který chce být tím, kdo Dvořákovu sérii ukončí. Debutu se dočká i velký český talent Leo Brichta, šampion postojových disciplín Matouš Kohout nebo navrátilec a finalista první série show OKTAGON Výzva – Jakub Běle.

Naprosté premiéra v kleci, či bojových sportech, se před tisícovkami fanoušků dočkají i účastnice unikátního ženského #ProjektY. Čtveřici odvážných krásek čekají semifinálové zápasy o postup do vysněného finále. Složení zápasů vybrali samotní fanoušci.

Lístky na nejkrásnější turnaj roku jsou k dostání v síti TICKETPORTAL.cz. Sledovat celý turnaj ŽIVĚ mohou fanoušci pouze skrze online PPV platformu na www.oktagon.tv.