Nejlepší debut, jaký jsem kdy viděl, říká White o Chandlerovi

Bývalý šampion Bellatoru Michael Chandler se na prvním číslovaném turnaji roku UFC 257: Poirier vs McGregor 2 uvedl ve velkém stylu. V hlavním předzápase se postavil novozélandskému bojovníkovi Danu Hookerovi a dokázal ho porazit za dvě a půl minuty na TKO. Na pozápasové tiskové konferenci se k výkonu Chandlera vyjádřil i prezident UFC Dana White.

„Když bojovníci vstoupí do UFC, je to pro ně těžké, když nastupují do prvního zápasu. Ale to pro Chandlera neplatí. Nastoupil a Hooker vypadal, jako kdyby zamrznul,“ sdělil White serveru MMA Junkie. Šéf UFC chválou nové akvizice nešetřil. „Chandler byl lepší a předvedl neuvěřitelný výkon. Když bojovník dostane prostor bojovat na akci, jako je tato, musí z toho vytěžit všechno. A přesně to udělal.“

Dana White je v čele organizace UFC od roku 2001 a od té doby viděl spoustu skvělých výkonů při debutu v nejslavnější organizaci světa. Ten Chandlerův však řadí mezi ty nejlepší. „Když o tom takto rychle přemýšlím, nepamatuji si, že bych viděl lepší první zápas,“ svěřil se prezident UFC.

Michael Chandler na turnaji UFC 257 prodloužil svou vítěznou sérii na tři zápasy, když všechny dokázal ukončit na KO nebo TKO v prvním kole. Z posledních sedmi představení v kleci prohrál pouze jednou, když ho na turnaji Bellator 221 porazil po minutě prvního kola Patricio „Pitbull“ Freire. Vítězstvím nad šestkou lehké váhy Hookerem dokázal, že s ním elita lehké váhy musí počítat.