Nová hrozba v OKTAGONU jménem Abdel Driai! Zamíchá kartami střední divize?

Alžírský bojovník Abdel Driai se na proběhnuvším turnaji OKTAGON 25 ukázal ve velkém stylu a důrazně na sebe upozornil. V budoucnu tak může být bezpochyby velkým nebezpečím pro bojovníky střední váhy.

Jednatřicetiletý Driai (7-1) se na OKTAGONU 25 vrátil do klece po dvouroční pauze, kdy naposledy utrpěl první porážku kariéry. Při svém comebacku na něj v pevnosti Brno čekal český bojovník Zdeněk Polívka, který toužil ukořistit cenný zahraniční skalp.

Driai však již od začátku zápasu nenechal nic náhodně a začal na Polívku vyvíjet nepříjemný tlak, jenž zakončil perfektně chycenou kimurou, kterou český zápasník musel okamžitě plácnout a bylo po všem. Abdel Driai si tak připsal velmi rychlé vítězství, čímž dal jasně najevo, že se s ním v OKTAGONU musí rozhodně počítat.

Pro tento zajímavý prospekt z Alžírska to rozhodně nebylo jediné ukončení. Během své kariéry totiž dokázal nasbírat celkem šest vítězství před limitem, kdy třem svým soupeřům udělil KO/TKO a další tři utáhnul na submisi, což značí skvělou všestrannost a poukazuje to na jeho extrémní nebezpečnost.

Promotér Ondřej Novotný dokonce nastínil, že se s Abdelem Driaiem počítá i do budoucna a zajímavým soupeřem by mu na domácí půdě mohl být Samuel Krištofič, který si na turnaji OKTAGON 25 také připsal důležité vítězství ve střední váze.

Střední divize organizace OKTAGON MMA se nám začíná plnit dalšími zajímavými jmény. Jedním z nich je právě Abdel Rahmane Driai, který se díky vítězství nad Zdeňkem Polívkou zřejmě posune do TOP 10 žebříčku střední váhy, čímž se mu postupně otevírají dveře k dalším skvělým jménům.