Nová hrozba welterové váhy! Do OKTAGONU přichází první přemožitel Jiřího Procházky

Organizace OKTAGON MMA hlásí novou světovou posilu. Do nabité welterové váhy totiž míří Bojan Velickovic, který je připraven výrazně zamíchat kartami celé divize. 

Dvaatřicetiletý Srb Bojan Velickovic (18-10) je veteránem prestižních světových organizací. Zkušenosti nasbíral v UFC, kde čelil například Darrenu Tillovi nebo Jakeu Matthewsovi. Několik zápasů ale odbojoval i v organizaci PFL, kde aktuálně zápasí Anthony Pettis.

Bojan je známým jménem i pro přední české bojovníky. V minulosti si totiž došlápnul na tvrďáka Tomáše Kuželu a dokonce byl prvním bojovníkem, který dokázal porazit a knockoutovat Jiřího Procházku, který je dnes obrovskou světovou hvězdou.

Srbský bojovník se profesionálnímu MMA věnuje už od roku 2010 a za tu dobu nasbíral bilanci osmnácti vítězství a deseti porážek, kdy byl za celou svou kariéru pouze jednou ukončen. Velickovic představuje odolného a komplexního zápasníka, který většinu svých protivníků utáhnul na submisi, ale na svém kontě má také několik ukončení na TKO/KO a čtyřikrát zvítězil i na body.

Promotér Ondřej Novotný slibuje, že nás tento zajímavý Srb bude už velmi brzy bavit a dodá welterové divizi ještě vetší náboj: „Jdeme si za svým a vítáme každého, kdo je v tom s námi. Jsme pyšní na dalšího nového bojovníka welteru Bojana Velickovice, který nás všechny bude už brzy bavit na turnajích OKTAGON MMA,“ vzkázal Novotný na svém Twitteru.

Jak už bylo zde zmíněno, welterová divize OKTAGONU doslova překypuje světovými jmény a nyní tyto vody rozvíří i Bojan Velickovic, který už za nedlouho pozná svého prvního soupeře.