OKTAGON 11- Prelims

Rok 2019 začíná organizace OKTAGON MMA opravdu velkolepě a vypadá to, že se v roce 2019 má domácí scéna opravdu na co těšit. Po uragánu jménem OKTAGON PrimeTime je tady první ostrá akce roku – OKTAGON 11.

Největší moravskoslezská aréna bude hostit to nejlepší, co domácí scéna nabízí v hned 12 atraktivních zápasech. Mezi hlavní taháky patří bezesporu titulová bitva mezi Davidem Kozmou a Pirátem Krištofičem, odveta Petrášek vs. Kimball nebo vyhrocená bitva o Ostravu Raška vs. Mikulášek.

Co nás čeká v PRELIMS?

Takovou ‚druhou hlavní kartou‘ bychom ale mohli nazvat i samotné předzápasy, jejichž hlavním tahákem bude veterán UFC a nová hvězda řad OKTAGONu Karlos ‚Terminátor‘ Vémola.

Toho v pravděpodobně vyprodané Ostravar aréně bude čekat polský silák Pawel Brandys, který bude jedním z nejobtížnějších soupeřů, kterým Vémola za poslední roky čelil. Brandys v Polsku změnil kemp a udělal obrovský pokrok. Posílen na vlně dvou vítězství nyní hodlá šokovat celou Evropu a na Vémolovi si udělat jméno.

Mezi velmi očekávaný duel patří i československá bitva dvou zkušených borců. Na jedné stráně ‚diamantový čávo‘ Robo Pukač (13-5-1), který po dlouhé pauze začíná novou etapu své kariéry. V Praze na OKTAGON 10 si po náročné patnáctiminutové bitvě připsal vítězství na body a nyní hodlá ovládnout i Ostravu. Jestli ale někdo nedává vítězství zadarmo, tak právě ‚Český Thor‘ Tomáš Kužela. Veterán, který se v kleci prohání už neuvěřitelných 15 let. Jeho zápasy lidi baví a podíváme-li se na formu, kterou v současnosti disponuje, je jasné, že se máme na co těšit.

Na takzvané ‚Prelims‘ kartě se jako novopečený šampion OKTAGON Výzvy poprvé představí i Karol Ryšavý. A nečeká ho nic lehkého. Jeho skutečný potenciál ověří nepříjemný soupeř Jaroslav Jartim s velkými zkušenostmi a zápasy třeba i z prestižní asijské ONE FC. Po dvou letech se vrací pod křídla organizace OKTAGON a cíl má jasný – titul šampiona lehké váhy.

Další pikantní souboje svedou účastnící 1. a 3. série show OKTAGON Výzva. Na svůj další skalp slovenského účastníka se chystá rozjetý Michal Konrád. V Ostravě vyzve oblíbence Lukáše Pajtinu, před nímž stojí důležitá kariérní bitva a potřebuje zaručeně zvítězit. Nezdar z posledního náročného zápasu v O2 aréně by rád ve vítězství obrátil Aziz Dauliatov. Jak je u něj ale zvykem, opět si nevybral žádnou lehčí cestu, ale Marka Bartla. Ten v Ostravě hodlá navázat na úspěch z O2 arény a dále budovat vítěznou sérii.

Celý OKTAGON 11 symbolicky odstartuje domácí bojovník Tomáš Lin Le Sy, který bude chtít zopakovat vítězství z ostravského OKTAGON 5, kde minulý rok rovněž otevíral celou kartu a v atraktivním zápase s Janem Slováčkem zvítězil. V Ostravar aréně ho čeká bývalý boxer Omar Ahmad. Oba se moc dobře znají z OKTAGON Výzvy a bude zajímavé sledovat, kdo v atraktivním zápase dvou postojářů uspěje.

Celou ostravskou kartu by diváci vůbec poprvé měli mít možnost sledovat v rámci online placeného modelu PPV (pay-per-view), více informací organizace přinese v průběhu týdne. Celý OKTAGON 11 poběží rovněž ŽIVĚ n O2TV Sport, jen hlavní karta potom na JOJ Plus.

Lístky – TICKETPORTAL