OKTAGON ubránil svou pevnost, víkendový turnaj se koná!

Skvělá zpráva pro všechny příznivce domácí scény MMA přišla ve středu odpoledne. Šéf národní sportovní agentury Milan Hnilička pro server idnes.cz prozradil, že stát OKTAGONU udělil výjimku, vztahující se na pořádání mezinárodních sportovních akcí na českém území. V pořadí sedmnáctému číslovanému turnaji OKTAGONU tak už nic nebrání.

Organizace později informovala o této příjemné skutečnosti i své fanoušky a sledující na sociálních sítích: „Ubránili jsme pevnost OKTAGON! Turnaj OKTAGON 17 v Brně se uskuteční! Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsme v minulých dnech narychlo žádali o výjimku, kterou nám stát za pomoci Národní sportovní agentury udělil. Konání turnaje tak už nic nebrání. Aktuální opatření však stále nedovolují uspořádání akce s diváky v hledišti. Celý turnaj včetně návratu Karlose Vémoly a titulové bitvy Kozma vs. Kertesz si tak společně užijeme přes PPV na adrese OKTAGON.tv.“

Přesně jak slibovali majitelé organizace Ondřej Novotný a Pavol Neruda v úterním vysílání pořadu MMA Letem světem, kteří turnaj chtěli uskutečnit, i kdyby se měl konat na Měsíci, dostáli svým slovům a fanouškům MMA nabídnou už tuto sobotu další špičkovou podívanou.