Pirát se zastal svého parťáka a opřel se do Vémoly: Méně mluv a více se poť, abys navážil!

Samuel Krištofič se postavil za svého kamaráda Martina Budaye a poslal Karlosu Vémolovi jasný vzkaz.

Karlos Vémola se nechal slyšet, že ho Martin Buday, který nedávno v titulovém zápase porazil Poláka Kamila Mindu, hodně zklamal a nazval Badyho výkon katastrofou. Na Terminátorova slova však pohotově zareagoval Pirát Krištofič, který se zastal Budaye a připomenul Vémolovi jeho poslední problém s váhou.

„Dnes jsem si přečetl, co zase Vejmluva říká o mém týmovém kolegovi a bratrovi Martinu Budayovi, že bude dělat ostudu v UFC a jaký katastrofální výkon předvedl proti Mindovi. Musím se Martina ale zastat, při rozcvičce si totiž odpálil loket a měl s tím velké problémy,“ zastal se Pirát svého parťáka. „Je to ovšem velmi skromný chlapec, a tak si nestěžoval. Navíc dva roky nezápasil a teď bojoval o titul OKTAGONU a také smlouvu s UFC, takže byl na něj velký tlak. I přesto to ale bravůrně zvládnul a svého soupeře knockoutoval. Kdy si naposledy někoho knockoutoval ty, Vejmluvo? Nikdy, a nikdy ani neknockoutuješ. Vejmluvovi bych raději doporučil, aby se raději soustředil na svůj zápas a úspěšně navážil na Štvanici, protože už víme, že má ten knedlík problémy navážit i 84.“

Závěrem Pirát prohlásil, že následující soupeř Marcin Naruszczka by měl Vémolovi bez problémů sedět a jakmile český zápasník vybojuje svůj titul zpět, je Krištofič připraven mu pás šampiona sebrat.

„Dovezli ti zas boxera, tak poraz boxera a potom se spolu můžeme střetnout o titul a konečně můžeš ukázat, jaký si frajer. Méně mluv a více se poť, aby si navážil. Poraz teď Naruszczku a potom si od tebe vezmu titul,“ řekl Krištofič.