Postrach střední váhy Peňáz je zpět! Tentokrát ho prověří Attilův svěřenec Zuzák

Matěj Peňáz míří na turnaj OKTAGON 24 za svým třetím vítězství kariéry, o které bude bojovat proti zkušenějšímu Branislovovi Zuzákovi. 

Nejdelší ruce na domácí scéně se vrací na místo činu! Peňáz svou MMA kariéru zatím odstartoval skvěle a na svém kontě má dvě vítězství, jenž ukončil vždy před limitem na TKO. Nejprve si při svém debutu poradil s ostříleným Patrikem Jevickým a následně přerušil vítěznou šňůru nebezpečnému Francouzi Debiennovi.

„MONEY“ Peňáz (2-0) se nejvíce proslavil působením v prestižní postojářské organizaci GLORY, kde čelil těm nejlepším jménům světa. Nyní se však český bijec vydává po stopách MMA a zdá se, že mu tento sport perfektně sedí. Ke konci května ale Peňáze čeká další těžká výzva, a to v podobě muže, který má v oblibě trápit své soupeře na zemi.

Třiadvacetiletý Branislav Zuzák (4-2) je zástupcem známého trnavského Spartakus Fight Gymu, kde trénuje pod vedením Attily Végha. Zuzák se na začátku tohoto roku vrátil zpět na vítěznou vlnu, kdy porazil na body Michala Glose a odčinil tak své dvě porážky v řadě.

Slovenský bojovník disponuje naprosto odlišným stylem než Peňáz. Braňo je totiž nepříjemným typem zápasníka, který své protivníky tahá na zem či pletivo, kde jim bere veškerý kyslík a následně je utrápí na body, což pro méně zkušenějšího Peňáze může představovat velkou hrozbu.

Peňáz trénuje v brněnském Jeetsam Gymu, kde má po svém boku i Jiřího Procházku, a tak se můžeme těšit i na souboj dvou prestižních československých gymů.

Oba zápasníci disponují naprosto odlišným stylem. Matěj Peňáz je excelentním postojař, zatímco Braňo Zuzák je výborný zemař, a tak bude velmi zajímavé sledovat, který z nich si dokáže prosadit svůj styl a odejít z klece s cenným vítězstvím.

Peňáz vs. Zuzák se uskuteční už 29.5.2021 na turnaji OKTAGON 24.