Přeju Lucce, ať se uživí zápasením, když to nevyjde, ať se mi ozve, říká Mašková

Lucce moc přeju, aby jí vyšel její plán vydělávat tím, že se bude zlepšovat jako bojovnice. Během svý sportovní kariéry jsem měla stejný sen. Makala jsem, dřela, nadmíru likvidovala svoje tělo. Dosáhla jsem sportovních úspěchů, které mě bohužel nikdy neuživily, a lajkama z internetu se nikdo nenažere,“ popisuje Sandra vzestup své kariéry MMA zápasnice.

Díky svým úspěchům získala stabilní základnu sledujících na sociálních sítích, kterou rovněž začal zajímat Sandřin provokativní obsah. „Je to obsah, za který jsou ochotnyí i zaplatit. Co se týče OnlyFans, tak považuju nahotu za naprosto přirozenou věc, a nahá kůže není podle mě není nic vulgárního, takže mi nepřijde, že bych se nějak snižovala,“ reagovala na odpověd Szabové, která o profilu na platformě Onlyfans a prodávání odhalených fotografií řekla, že by se k něčemu takovému nesnížila. 

„Snad se ohodnocení sportovců konečně změní, a oni nebudou muset řešit, jak skloubit finančně dost nákladnou přípravu a nájem. A snad se lidi přestanou štítit sexuálních témat, protože když nebude sexualita jako taková tabuizované téma, nikdo za to nebude platit, protože nikdo nebude pohoršovaný něčím, co je přirozené,“ řekla Mašková. „Pokud Lucce nevyjde její plán živit se zlepšováním ve sportu, může se mi ozvat, a já jí moc ráda pomůžu k fajnovýmu přivýdělku,“ dodává.

Finálový zápas čtvrtého ročníku Výzvy je na programu na listopadovém OKTAGONU 18.