Prohra s Buchingerem ho zlomila. Teď si však Rony Paradaiser hodlá spravit chuť proti tvrdému Němci

Rony Paradeiser hodil bolestivou porážku s Ivanem Buchingerem za hlavu a je připraven se vrátit zpět na vítěznou vlnu. Na turnaji OKTAGON 25 se ale utká s velmi nebezpečným soupeřem z Německa.

Ve svých třiadvaceti letech dokázal Rony Paradeiser (11-7) posbírat řadu cenných vítězství, které jej dovedly až k titulovému zápasu o pás šampiona lehké váhy organizace OKTAGON MMA, kde narazil na legendárního Ivana Buchingera. Do zápasu se však Rony vůbec nedostal a prohrál hned na začátku prvního kola na škrcení.

Tato prohra byla pro talentovaného zástupce OFA velmi nepříjemná a poměrně dlouho se s ní psychicky srovnával. Nyní je ale Rony znovu při chuti a extrémně hladový po dalším vítězství, které si může připsat již 19.6. v pevnosti Brno.

Jeho soupeřem bude Arda Adas (9-4), který si nedávno poradil na body s Markom Kisicem. Devětadvacetiletý Adas si stejně jako slovenský bijec libuje v tvrdých přestřelkách, což ukazují jeho čtyři ukončení na KO/TKO. Zkušenosti mu však nechybí ani na zemi, kde si připsal dvě submise.

Německý bojovník s tureckými kořeny se po většinu času své kariéry představil ve welterové váze, avšak nabídku na zápas s Paradeiserem s velkou radostí přijal a je plně připraven zavítat do lehké váhy, ve které slibuje, že bude ještě nebezpečnější.