Pudilová se vrací na domácí scénu! Její soupeřka? Žádné ořezávátko, podívejte se na její KO

Historicky nejúspěšnější česká zápasnice a první Češka, která zápasila v UFC Lucie Pudilová, se vrací na domácí půdu!

“Plácli jsme si, mířím do OKTAGONU,” svěřila se Lucie začátkem týdne pro server NaStartu.cz. V sobotu večer pak OKTAGON přichází s oficiálním oznámením nově vypsaného zápasu. Lucie se představí 21. listopadu na akci OKTAGON 18. Ten pravděpodobně proběhne v Maďarsku, byť tuto informaci organizace ještě nepotvrdila.

Její soupeřkou bude polská válečnice Marta Waliczek. Ta má za sebou úspěšné zápasy v Rusku, kde zápasila pod Samara MMA Federation. Na svém kontě má čtyři výhry, včetně brutálního ukončení soupeřky highkickem. Jak to vypadalo? Podívejte se v následujícím videu:

Ve svém posledním duelu si připsala porážku, když na akci Celtic Gladiator 24 prohrála už po třiceti vteřinách na armbar.

To Lucie Pudilová naposledy v MMA zápasila ještě pod hlavičkou UFC. V lednu letošního roku prohrála na body s Justine Kish, čímž pro ní angažmá mezi světovou elitou prozatím skončilo.

Po jarním vystoupení v projektu Underground, kde nestačila na mladou senzaci Terezu Bledou změnila přístup k tréninkům a začala trénovat v několika dalších gymech. Štace pod vlajkou OKTAGONU pro Lucii bude novým impulsem.