Reebok představuje novou kolekci oblečení pro UFC bojovníky

Reebok představuje novou kolekci pro UFC bojovníky a šampióny.

UFC a Rebook dnes oznámili novou Fight Night kolekci oblečení pro bojovníky, která zahrnuje doplňky k již standardní zápasové výbavě. Kolekce nese název Legacy Series a bude určena pouze pro bojovníky bojující na pay-per-view turnajích (číslovaných) a titulových zápasech.

Podle generálního manažera Reebok chtějí bojovníkům umožnit aspoň trochu rozmanitosti a upravit si jejich zápasovou výzbroj.

“S novou UFC Fight Night kolekcí chceme dát sportovcům produkt, který je dostatečně kvalitní a má vše, co bojovníci v oktagonu potřebují. Navíc jím chceme dát možnost upravit si vzhled podle svého a nechat zazářit jejich osobnost.“

“Náš tým na design, výrobu a produkty strávil nespočet hodin konzultováním nového vybavení s bojovníky UFC a komunitou MMA. Jsme nadšeni představit Vám naší novou kolekci a vynaložené úsilí.“

Nová kolekce Legacy Series bude mít premiéru už na UFC 215 tuto sobotu. Držitelé titulu Demetrious Johnson a Amanda Nunes budou mít speciálně upravené své ‚walkout oblečení‘, stejně tak i vyzyvatelé Ray Borg a Valentina Shevchenko.

Jen pro upřesnění, pro ty, kteří to neví. UFC a Reebok mají partnerskou smlouvu, která bojovníkům nedovoluje nosit vlastní oblečení a značky od sponzorů, nýbrž musí oblékat pouze oblečení dodané Reebokem, které jak jste si určitě všimli, velkou rozmanitost zrovna nenabízí.

To však není hlavním problémem. Bojovníci si nemůžou domluvit žádného sponzora, za jehož logo na kraťasech by vyinkasovali slušný balík. To je ostatně taky hlavním důvodem nespokojenosti s tímto partnerstvím. Nejhorší to mají méně známí bojovníci, což je vlastně většina a jejich sponzorský bonus od Reebok je více než zanedbatelný v porovnání s časem a prostředky vynaložené do přípravy na zápas.

Za mě se nová kolekce určitě povedla a přinesla potřebné oživení.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here