Respekt Karlosovi, tak pojďme na to, vzkazuje Ďatelinka

Milan Ďatelinka se v neděli večer na svém Instagramu vyjádřil k situaci po turnaji OKTAGON 20, kde Karlos Vémola hovořil na jeho adresu.

“Velké díky a respekt Karlosovi za to, že ví, co si kdo zaslouží. Ví, že já si titulovou šanci zasloužím. Říkal, že mě upřednostní a půjde do zápasu nejdříve se mnou a potom až s Pirátem nebo dalšími,” řekl Milan ve videu.

Během pozápasového rozhovoru po Vémolově vítězství nad Alexem Lohorém a zisku pásu ve střední váze, přispěchal do klece Samuel Pirát Krištofič a okamžitě vyzval Vémolu k titulovému souboji. Karlos ale v odpovědi upřednostnil právě Ďatelinku, který na tomtéž galavečeru v prvním kole ukončil Davida Hoška a potvrdil, že si titulovou šanci skutečně zaslouží.

“ Doufám, že si tento názor prosadíš i před vedením OKTAGONu. Není na co čekat, pojďme to udělat v březnu nebo dubnu, já budu připravený,” vzkazuje Ďatelinka.

Zda k tomuto souboji o titul ve střední váze skutečně dojde a kdy, na to si ještě budeme muset počkat. Vémola se totiž nechal slyšet, že by rád nastoupil ještě na turnaji OKTAGON 21, plánovaném na poslední lednovou sobotu. Dlouho se také hovoří o nutné operaci, která měla přijít právě na přelomu zimy a jara.

Milan Ďatelinka doufá, že tentokrát už mu titulová šance neunikne. Svou nevoli před jubilejním dvacátým turnajem vyjádřil i v rozhovoru pro Fight Club News, kde řekl: “Až porazím Davida, bude mou jedinou možností titulový zápas. Jakýkoliv jiný zápas jsem připraven odmítnout. Všichni lidi si to přejí a dává to ten největší smysl, tak věřím, že na to promotéři budou ochotni přistoupit.”