Robert Bryczek se vyjádřil k drtivé porážce s Britem: Mrzí mě, že jsem neukázal tu tvrdou práci

Tohle čekal opravdu jen málokdo. Polská sbíječka Robert Bryczek na turnaji OKTAGON 23 tvrdě narazil na Kaika Brita, kterému podlehl už na začátku prvního kola poté, co schytal ukrutnou přední, která jej srazila k zemi a bylo po zápase. Jak reaguje Bryczek na tuto bolestivou porážku?

Zápas, který měl výrazně zamíchat kartami welterové divize a určit potenciálního titulového vyzyvatele. Souboj Bryczek vs. Brito vzbudil na domácí scéně obrovskou pozornost, kdy byl za jasného favorita považován polský tvrďák Robert Bryczek.

Výsledek ovšem dopadl velmi překvapivě a z velmi rychlého vítězství se nakonec radoval brazilský borec Kaik Brito, který Bryczekovi uštědřil tvrdé KO. Robert však tuto bolestivou porážku bere zodpovědně a slíbil, že se vrátí daleko silnější.

„Robert Bryczek rozhodně nezastavuje. Je to šílený sport, a proto ho miluji, k prohře nemám absolutně žádné výmluvy,“ reagoval Bryczek na drtivou porážku na svém Instagramu. „Příprava, forma, váha, všechno šlo tak, jak mělo. Někdy se člověk zkrátka dostane na dno, ze kterého se ovšem musí sám zvednout. Porážka samozřejmě bolí, ale důležité je uvědomit si, jak dlouhou cestu jsme už urazili a co všechno nám tato zkušenost může přinést do budoucna.“

„V takové chvíli je nezbytné, aby při vás stála vaše rodina a tým a vy byste měli zvednout hlavu,“ pokračoval Bryczek. „Mrzí mě, že jsem nemohl ukázat tu tvrdou práci, kterou jsem věnoval přípravě na tento zápas. Je to daleko horší než samotná porážka, ale zároveň součást hry. Každopádně respekt a gratulace soupeři, byl lepší, rychlejší a ten jeho úder jsem bohužel neviděl. Je čas vrátit se zpět do práce, abych se vrátil silnější a napravil své chyby. Děkuji všem za úžasnou podporu.“

Pro Bryczeka to byla vůbec první porážka na KO/TKO, což si určitě za rámeček nedá. Důležité ovšem je, že je motivovaný vrátit se zpět do boje co nejdřív a naskočit znovu na vítěznou vlnu.