Rozjetý Fero Fodor míří za třetím vítězstvím v řadě! V cestě mu ale stojí motivovaný Fidži

Na turnaji OKTAGON 25 uvidíme velmi zajímavý československý souboj dvou lehkých vah, ve kterém půjde opravdu o hodně. Červenému rohu totiž hrozí přerušení vítězné série a tomu modrému už druhá porážka v tomto roce.

Po více než roční pauze se do klece vrací účastník první série OKTAGON Výzvy František Fodor (8-5), který vyhlíží již třetí vítězství v řadě. Naposledy si oblíbený slovenský bojovník poradil s Azizem Dauliatovem, kterému uštědřil tvrdé KO ve druhém kole a ještě předtím si podobným způsobem došlápnul na Samuela Daňka.

Hrdý reprezentant OFA hlásí skvělou formu a je připraven se blýsknout dalším působivým výkonem. Jeho sparingpartner Robo Pukač dokonce předpovídá další ukončení na KO.

„Myslím si, že Fero Fodor je komplexnější zápasník,“ zhodnotil formu Fodora jeho týmový kolega Robo Pukač. „Má určitě lepší wrestling a několikanásobně lepší postoj než Fiala. Vím, že ho Fero knockoutuje.“

Proti Františku Fodorovi se však postaví hrozba z Monster Gymu Tomáš Fiala (6-4), který hodlá odčinit svou poslední porážku proti Ondřeju Petráškovi, na kterého tvrdě narazil na turnaji OKTAGON 22.

Přezdívaný FIDŽI si tento rok udržuje skvělé zápasové tempo a do klece OKTAGONU vkročí během první poloviny roku 2021 již potřetí. V lednu si připsal velmi dominantní vítězství nad nebezpečným Němcem Saidem Elderbievem, kterého ubil během prvního kola na TKO. Do dalšího souboje tak Fiala nastupuje s jediným záměrem, napravit nedávnou porážku a naskočit zpět do vítězného sedla.

„Prohra s Petráškem mě velmi mrzí, proto jsem chtěl vzít co nejdřív další zápas a napravit to,“ řekl Fiala. „V zápase se budu snažit být maximálně soustředěný, abych neudělal stejnou chybu, jako posledně.“