Šampiona Martínka čeká zápas o smlouvu s UFC v Las Vegas, co na to promotéří OKTAGONu?

Sean O’Malley, Johny Walker a nyní Michal Martínek?

Je to tak, před pár dny se prostřednictvím jednoho amerického novináře na Twitteru objevila zpráva, že šampion těžké váhy OKAGON MMA Michal Martínek dostává životní šanci. Do své vlastní show si ho totiž vybral sám prezident UFC Dana White.

V létě 31. 7. ho na Dana White‘s Contender Series čeká zápas v Las Vegas. Pokud Michal uspěje a oko prezidenta či hlavního matchmakera Sean Shelbyho zaujme, čeká ho pozvánka a smlouva s UFC.

Na velkou novinu zareagovali i promotéři OKTAGON MMA Ondřej Novotný a Pavol Neruda.

„Na našeho skvělého a historicky prvního šampiona Michala Martínka jsme neskutečně pyšní. Michal je velký sympaťák, udělal obrovský pokrok a zaslouží si to. Plány organizace to nikterak nenarušuje a samozřejmě s ním počítáme i do budoucna, podle toho, jak se celá situace vyvine.  Přejeme mu, aby si splnil sen a do UFC se i za nás dostal. Jen to potvrzuje fakt, že naši bojovnici jsou na „mapě světového MMA“.

V Americe, ale vlastně i celosvětově se nová show prezidenta UFC těší velké oblibě. Díky nové spolupráci poběží všechny její zápasy a tedy i jeden s českou stopou na slavné ESPN.