Tereza Bledá: Chci se měřit s těmi nejlepšími, a tak byla volba jasná. Ráda bych vyhrála před limitem

Tereza Bledá na sebe loni upozornila vítězstvím v projektu OKTAGON Underground, kde porazila ta největší jména domácí scény, a to v pouhých osmnácti letech. Nyní má před sebou další obrovskou možnost se prosadit a potvrdit své pověstné dovednosti. Do Brna ji totiž přijede otestovat velmi nebezpečná Brazilka.

Bledá má zatím mezi profesionálkami dvě vítězství, které navíc ukončila vždy před limitem. Talentovaná bojovnice hodlá čelit těm největším výzvám, a i když byly na výběr i lehčí soupeřky, její volba byla jasná – porovnat se se zkušenou Karoline Martins a získat cenné vítězství, které ji může pořádně vystřelit nahoru.

„Ano, je to tak. Měla jsem na výběr soupeřky se skvělým amatérským skórem, ale neměly žádné profesionální zápasy,“ vysvětlila Bledá odvážný výběr soupeřky pro Fightclubnews.cz. „Poté přišla nabídka na nynější soupeřku, která má skóre 7-3-0 a bojovala s velmi dobrými jmény. Moje volba byla jasná a když jsem slíbila, že budu na tento zápas velmi dřít, souhlasil s tímto zápasem i můj trenér André Reinders. Chci měřit síly s holkami a ženami, které mají dobré skóre, ale měly i dobré soupeřky. Tento zápas je pro mě velká šance nasbírat cenné zkušenosti a dostat se více do podvědomí díky svým schopnostem na kterých denně pracuji a snažím se je neustále zlepšovat.“

Královna Undergroundu disponuje obrovskou fyzickou silou, která se mezi ženami jen tak nevidí. Ve svých zápasech se však Bledá dokáže velmi dobře přizpůsobit a ohrozit soupeřky ve všech aspektech boje. Navíc je extrémně hladová po úspěchu, což by ji mohlo pomoct i v nadcházejícím zápase.

„Předpokládám, že budu mít navrch svou dravostí, mám neporažené skóre a vysoké cíle,“ řekla Bledá. „Ani jedno si nechci pokazit a udělám pro to vše. Ráda bych zápas ukončila před limitem, je však možné, že zápas půjde na body, jelikož je to velmi tvrdá soupeřka, která hodně vydrží.“

Martins má za sebou celkem deset profesionálních zápasů a je tak pětkrát více zkušenější než česká bojovnice. Nebezpečí však bude podle Bledé hlavně na zemi.

„Soupeřka naopak bude disponovat cennými zkušenostmi, které v zápase jistě sehrají velkou roli. Navíc Brazílie je pověstná skvělým grapplingem,“ prozradila Tereza.

Jak už bylo zmíněno výše, Terka Bledá si klade ty největší cíle a podle mnohých má obrovský potenciál dosáhnout senzačních úspěchů. Čeho by chtěla dosáhnout tento rok? Má v hlavě titul OKTAGONU?

„Titul ve své váhové kategorii bych získala velmi ráda, ale problém je v tom, že tam zatím není tolik zápasnic,“ vysvětlila česká bojovnice. „Chci ovšem tento rok zápasit, jak jen to půjde, takže možná nakonec bude možné ho získat. Zahraničí je samozřejmě lákavé, ale musím si vybudovat rekord a značně zlepšit své schopnosti, než bude o mě takový zájem.“