Terminátora čeká operace ramene, ale už teď vyhlíží brzký návrat. Kdy se postaví znovu do klece?

Karlos Vémola si po nedávném vítězství nad Milanem Ďatelinkou začíná léčit zraněné rameno a v nejbližší době ho čeká operace. Kdy bude Terminátor schopen znovu zápasit a vzal by případný zápas s Ragozinem?

Terminátora čeká ke konci dubna plánovaná operace pravého ramene, a tak jej nějakou dobu zápasit neuvidíme. Jak už je ale u Karlose známo, žádná extra dlouhá pauza to zřejmě nebude a pakliže to bude možné, chtěl by se vrátit do klece už toto léto.

„Konečně se mi v Olomouci podařilo dostat volnou postel a 24. dubna se dostanu na operaci pravého ramene,“ prozradil Vémola pro portál Fightlive.cz. „Po operaci jsem zvyklý trénovat co nejdřív, ideálně hned druhý den nebo okamžitě. Budu se snažit rehabilitovat, trénovat a chtěl bych naskočit do dalšího zápasu na Štvanici.“

Potenciálního protivníka Karlos Vémola zatím momentálně neřeší, ale v jednom má jasno – chce získat zpět svůj titul: „Koho mi dají, je mi úplně jedno, ale určitě chci, aby to byl titulový zápas, ať už v jakékoli váze. Chci totiž dostat zpátky to, co mi sebrali,“ řekl Vémola.

V poslední době se hodně spekuluje o zápasu s ruskou hvězdou Mikhailem Ragozinem, který o Terminátora jeví velký zájem. Vémola se tomuto zápasu vůbec nebrání, ale podle něj je vše otázka peněz, které představují pro uskutečnění tohoto souboje ten největší problém.

„Nemyslím si, že by to měl být na Štvanici Ragozin,“ uvedl na pravou míru Vémola. „Já bych s ním zápasil strašně rád, protože za tu dobu, co se o tom zápase mluví, už ho mám perfektně načteného a přesně vím, jak na něj. Podle mě to ale bude otázka peněz, které ani jeden z promotérů nebude chtít dát. Ragozin je totiž hvězda v Rusku a čeští promotéři ho asi nebudou schopni zaplatit a mně Rusové asi nebudou chtít dát tolik, na kolik jsem tady v Česku zvyklý. Tento zápas tedy záleží hlavně na promotérech.“