Turnaj OKTAGON 25 otevře zápas Bahník vs. Becker. Ve vzduchu visí ukončení před limitem!

Blížící se galavečer OKTAGON 25 zahájí velmi zajímavý souboj lehké váhy, ve kterém se proti sobě postaví autoři několika tvrdých ukončení. Skvělou zprávou je, že si tuto bitvu vychutnají fanoušci zdarma na Youtube.

Na příští sobotu 19. června si pro nás organizace OKTAGON MMA přichystala další atraktivní turnaj, jehož vyvrcholením bude titulová bitva těžké váhy mezi Martinem Budayem a Kamilem Mindou. Nouze o další zajímavé zápasy ale rozhodně nebude, a to ani v prvním zápase večera. Do hry se totiž vrací Jakub Bahník, kterého po bezmála dvouroční pauze otestuje tvrdý soupeř z Izraele.

Držitel čtyř ukončení na KO/TKO Kuba Bahník (5-4) už na další zápas čeká poměrně dlouho. Naposledy totiž zápasil na konci roku 2019, když po tvrdém knockoutu podlehl neporaženému Mateuszu Legierskimu. Před tím se však vezl na sérii čtyř vítězství v řadě, ke které se český bijec hodlá vrátit už příští sobotu a předvést se fanouškům dalším skvělým výkonem.

Do Brna ovšem přijíždí hrozba z Izraele, a to v podobě Rona Beckera (4-3), který veškeré své vyhrané zápasy dokázal ukončit před limitem, a to vždy v prvním kole. Becker má dokonce zkušenosti ze světové organizace Bellator MMA, kde si před dvěma lety připsal rychlé vítězství na TKO. V posledním zápase ale také okusil hořkost porážky, kterou je však připraven odčinit a ukázat se v Boby centru ve velkém stylu.

Zápas Bahník vs. Becker, jenž odstartuje turnaj OKTAGON 25, bude pro veškeré fanoušky k dispozici zdarma na Youtube kanále OKTAGON MMA, což pro oba borce nabízí skvělou příležitost na sebe pořádně upozornit a vydat ze sebe to nejlepší.