Tvrdé bomby znovu v akci! David Hošek se tentokrát postaví čečenskému stroji na ukončení

Držitel jedněch z nejtvrdších granátů v OKTAGONU David Hošek se vrací zpět do klece. Tentokrát na něj čeká ostrá zkouška v podobě Tarhana Ibragimova, který má ve zvyku vítězit pouze před limitem.

Bývalý elitní boxer Hošek (4-2) si posledně připsal poměrně rychlou porážku s Milanem Ďatelinkou, kterým se nechal utáhnout už v prvním kole. Před tím byl ale David na skvělé sérii tří vítězství v řadě, které všechny ukončil v prvním kole.

Přezdívaný Sparťan je pověstný svými neskutečně tvrdými údery, pomocí kterých dokáže své soupeře vypínat i přes kryt, o čemž se přesvědčil například Gabriel Torok nebo Jakub Běle. Hošek nyní hlásí perfektní formu a na turnaji OKTAGON 24 se hodlá vrátit zpět na vítěznou vlnu. Jednoduché to ale mít rozhodně nebude.

Tarhan Ibragimov (6-2) má s Davidem Hoškem jedno společné moto, nenechávat rozhodnutí na bodových rozhodčích. Oba dva totiž své veškeré výhry dokázali ukončit před limitem. Ibragimov má však v oblibě submise, kterými utáhnul hned čtyři své soupeře, ale dalším dvěma uštědřil KO/TKO.

Čečenský bojovník dokonce trénuje pod křídly věhlasného slovenského gymu OFA. Tarhan však naposledy pocítil chuť vítězství v roce 2018, ale o to víc je motivovaný připsat si konečně zelené políčko, a navíc se blýsknout dalším ukončením.

Zápas Hošek vs. Ibragimov bude velkým zpestřením turnaje OKTAGON 24, na který se můžeme těšit už ke konci května 29.05.2021! Otřásne tato pikantní bitva dvou středních vah pevností Brno?