Václav Mikulášek: Jsou momenty v životě které nekoupíš, děkuji za tuhle možnost

Václav Mikulášek má za sebou náročný zápas s Thomasom Robertsenom. Nanešťastie preňho, zranil si členok, čo zapričínilo, že zápas prehral. Baba Yaga sa k meraniu síl z OKTAGON 23 vrátil na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. 

Na Babovi Yagovi bolo vidieť ako veľmi chceli vyhrať. Bolo cítiť, že je profesionálne pripravený, a že z kvalitného súpera nemá strach, i keď potrebný rešpekt a úctu mal.

„Jsou momenty v životě které nekoupíš. Děkuji za tuhle možnost OKTAGON MMA, snažil jsem se dat ze sebe vše a udělat vše! Můj soupeř byl přesnější trefil mě x krát dobre po spodku. A do ksichtu jsem to polikal jak bonbóny, chtěl jsem mu hlavou rozbit ruce. Bohužel, osud to chtěl jinak! Já se zranil a nemohl už nic dělat! Mrzí mě to, jsou věci,  které proste neovlivním!“

„Můj soupeř byl lepší a všechna čest Thomasi Robertsenovi. Děkuji kámo, jsi skvělý bojovník, přeju ti vše nejlepší v životě. Díky všem, rodine, přátelům, trenerům, fans, že jste se mnou. A ty nehty jem zabil,ne?“

Tak znejú slová Václava Mikulášeka z príspevku na jeho profile na Instagrame. Baba Yaga bol naozaj v zápase proti Robertsenovi veľmi dobre pripravený a tento raz si vybral aj poriadnu dávku smoly. Ktovie, kedy ho uvidíme v akcii opäť, ale je takmer isté, že to bude v tomto kalendárnom roku.