Vémola důrazně varuje Mikuláška a zároveň predikuje výsledek zápasu

„Terminátor“ si rozhodně nebere žádné servítky a stejně tomu není ani před zápasem s Václavem Mikuláškem, kterému slibuje brzké ukončení a také ho upozorňuje, aby byl při staredownu velmi opatrný.

Po vítězství nad nepříjemným Robertsenem se Karlos Vémola vrátil na vítěznou vlnu a evidentně se mu dost ulevilo. Nyní má před sebou válku s Mikuláškem, na kterého si pětatřicetiletý veterán UFC bezpochyby věří.

„Tohle bude tah na jednu branku, bude jen otázka času, kdy ho ukončím,“ řekl sebevědomě Vémola v pořadu MMA Letem světem. „Není to zápas nahoru dolů, bude to jen o tom, jestli se trefí nebo ne. Netrefil se ale ani Píno, Prince a mnoho dalších, takže si nemyslím, že by to Babovi Jagovi mělo vyjít. Bude to velice intenzivní a rychlý fight, který do druhého kola rozhodně nedojde.“

Karlos strávil většinu času své přípravy v České republice pod vedením Andrého Reinderse, ale absolvoval i náročný kemp ve známém polském gymu Ankos MMA.

„Nic nepodceňuji, natrénováno mám. Odjel jsem i na kemp do Polska, kde jsem spároval s Khalidovem a bylo to největší peklo, které jsem ze posledních pár let zažil. Spárovat s Khalidovem naplno fakt nechcete, ale myslím, že jsem s ním jel velice vyrovnaný sparing,“ prozradil Vémola.

Vypsaná váha pro zápas s „Babou Jagou“ je do čtyřiaosmdesáti kilogramů, ve které „Terminátor“ naposledy zápasil před dvěma lety. S váhou ale evidentně žádný problém nebude.

„Váhově jsem na tom skvěle, nikdy jsem na tom nebyl lépe.  Teď mám 91 kilogramů, takže zbytek už jsem schopen shodit klidně za jeden den,“ ujišťuje Karlos.

U Václava Mikuláška jsou samozřejmě velmi probírané staredowny s jeho protivníky, které rád před zápasem rozhodí jeho tradičním polibkem. Vémola ale na tuto hru rozhodně přistupovat nechce a varuje Mikuláška, že pokud se o něco podobného pokusí, bude to mít ostrý průběh.

„Při vážení očekávám pokorného Mikuláška. Líbat mě nebude a jestli se o to ten úchylák pokusí, tak hned dostane bombu,“ varuje Vémola svého soupeře.