Vémola o případném souboji s Kinclem: „Byla by to jedna z variant, teď se ale připravuju na Lohorého“, říká

Množí se spekulace o tom, že na základě zrušení veškerých letů z Velké Británie, by Alex Lohoré mohl mít problémy dostat se do České republiky. Pakliže by se tak stalo, hlásí se Vémolovi Patrik Kincl, který by rád odčinil porážku z minulosti. Co na výzvu říká Vémola?

Patrik Kincl nedávno na svém Instagramu napsal, že pokud by Lohoré nebyl schopen z jakéhokoliv důvodu nastoupit do zápasu s Terminátorem, bude připraven do titulového souboje naskočit jako náhrada a střihnout si zajímavou odvetu.

Karlos Vémola má ale aktuálně v hlavě pouze jedno jméno a dokud nedostane zprávu konkrétně od organizace OKTAGON MMA, nehodlá se zabývat nikým dalším.

„Byla by to jedna z variant, kdyby můj soupeř nepřijel,“ řekl Vémola o potenciální náhradě v podobě Kincla. „Já jsem se zatím oficiálně nedozvěděl, že by můj soupeř nejezdil. Pokud mi to neřekne OKTAGON, tak se nebudu vůbec zabývat nějakým jiným zápasníkem nebo jiným stylem. Teď se připravuju na Alexe Lohorého.“

Stále se zdá, že titulový zápas Vémola vs. Lohoré zatím proběhne podle plánu, jelikož žádné oficiální potvrzení ohledně zrušení tohoto souboje od OKTAGONU není známo. Nezbývá tak než čekat, jak se celá situace v následujících dnech vyvine.