Vémola vs. Marpo? Podle Terminátora se tohoto zápasu dočkáme ještě letos

Zápas mezi Terminátorem a Marpem podle pravidel boxu visí ve vzduchu už poměrně dlouho, ale nyní to vypadá, že by k tomuto exhibičnímu souboji mohlo dojít už velmi brzy.

Úspěšný český rapper Otakar „MARPO“ Petřina se ve svém čase věnoval thajskému boxu, a to na velmi slušné úrovni. Dokonce má za sebou několik zápasů, ze kterých si odnesl šest vítězství.  V roce 2018 došlo k ostře sledovanému boxerskému souboji Marpo vs. Rytmus, který se uskutečnil v naplněné O2 Aréně. Tehdy jako vítěz odcházel český rapper, který zdolal Rytmuse na body.

Po tomto zápase se Karlos Vémola nechal slyšet, že by si chtěl vyzkoušet zápas v postoji a napřímo vyzval právě Marpa, který sice se zápasem souhlasil, ale až do této doby se nic víc nedělo. Nyní to ovšem vypadá, že bychom se tohoto postojářského zápasu mezi Vémolou a Marpem mohli dočkat ještě tento rok.

„S Marpem jsme si slíbili, že do toho jdeme a čekáme jenom na termín,“ prozradil Vémola ve svém živém vysílání. „Zápas bude určitě v nějaké velké aréně až nám povolí pustit tam lidi. Za mě je zápas s Marpem hotová věc, já jsem připraven. Já jsem pro, Marpo je pro. Myslím si, že oba jsme chlapi a když něco řekneme, tak to tak je. Na postoji už pilně pracuji ve Spejbl gymu. Určitě to bude letos, přesný termín ale nechávám na Ondrovi Novotnému.“

Tomuto střetu jsme v tuto chvíli velice blízko, ovšem vše záleží na několika faktorech. Nejprve je potřeba, aby se do sportovních hal mohli vrátit diváci a následné uspořádání této akce leží v rukách promotéra Ondřeje Novotného.