Vyhrocená bitva mezi Ryšavým a Bartlem slibuje skvělou podívanou. V sázce je totiž hodně

Foto: OKTAGON MMA

Karol Ryšavý a Marek Bartl se už nemohou dočkat, až si v sobotu na turnaji OKTAGON 25 splatí své účty.

Vítěz třetí série OKTAGON Výzvy Karol Ryšavý (8-3) se ještě před několika týdny nacházel ve velmi nepříjemné situaci, kdy měl za sebou dvě porážky v řadě a zároveň ho čekal zápas s favorizovaným Matějem Kuzníkem. Karol však vyvedl všechny pochybovače z omylu a zvítězil nad Kuzníkem už během prvního kola na submisi, čímž naskočil zpět do vítězného sedla a připsal si na své konto velmi cenný skalp.

Teď se Karol Ryšavý utká s rivalem Markem Bartlem, na kterého je extrémně motivovaný a dokonce si pro něj připravil po zápase pár slov.

„Ten chlapec mě velmi zklamal,“ řekl Ryšavý v pořadu Cesta na OKTAGON 25. „Pourážel půlku scény, a tak mám pro něj po zápase připravený krátký proslov.“

Stejně motivovaný je ovšem i Marek Bartl (10-9), který vyhrál šest z posledních sedmi zápasů, ve kterých navíc ukázal, že je prototypem komplexního bojovníka, jenž představuje hrozbu ve všech aspektech boje. Na turnaji OKTAGON 22 si bezchybně poradil s Michalem Mokrým a nedávno předvedl velmi vyrovnanou bitvu s Kuzníkem, kterému nadělal hodně starostí.

Bartl je pevně přesvědčen, že jeho letité zkušenosti z několika bojových sportů budou tím správným receptem, kterým na Ryšavého vyzraje, a také věří, že ho v zápase nemůže nic zaskočit.

„Karol mě ničím nepřekvapí,“ řekl sebevědomě Bartl. „Mám za sebou spoustu zápasů a stál proti mě už snad každý. Budu připravený na každý aspekt boje. Půjdu po něm, jak po uzeným.“