Zemětřesení v Ostravě! Rekordní show, bitva o titul a atraktivní zápasy už DNES!

Velký den pro české MMA a hlavně jeho fanoušky.

Už dnes se totiž na tuzemské půdě uskuteční dva turnaje – OKTAGON 11 v Ostravě a XFN 17 v Brně. K tomu se přidává i evropské UFC z Londýna, které divákům naservíruje hlavní zápas s Darrenem Tillem a Jorge Masvidalem v parádním večerním čase.

Největší rozruch se však v České republice a na Slovensku točí kolem turnaje OKTAGON 11. Ostravar arénu čeká rekordní náštěva, co se tuzemského MMA týče, v podobě 11500 diváků. A není se čemu divit. Startovka nabitá od prvního zápsasu až po ten poslední – dvanáctý – zápas. Však hlavním tahákem PRELIMS karty bude český Terminátor Karlos Vémola nebo třeba legendární Tomáš Kužela s Robo Pukačem. Více zde.

Hlavní karta odstartuje od 20:10 a přinese 6 zápasů. Odstartuje jí slovenský oblíbenec z OKTAGON Výzvy Mr. Combeack Ďatelinka, který si udělal zálusk ne českého Miroslava Brože, kterému by rád přerušil jeho perfektní jízdu a uštědřil první porážku v kariéře.

Hned poté vypukne velmi očekávaná „Bitva o Ostravu“ mezi vyhroceným duem Andrés Raška a Václav Mikulášek. Cestu k jejich zápasu doprovázela, až dá se říct nenávist, která se opět potvrdila na vážení a vyvrcholí už dnes večer.

Evropský šampion JayJay Gottvald se opět vrací na domácí půdu. Původní soupeř se zranil a JayJay přijmul náhradu na poslední chvíli, kterou bude neporažený litevský borec Zukauskas.

Jasný adept na zápas večera. Bitva dvou postojářů. Finalista druhé série show OKTAGON Výzva Radovan Uškrt a proti němu maďarský talent Máté Kertesz. Jeden s obrovskou silou, druhý skvěle technicky vybavený. Podle spekulací je dost možné, že by na vítěze zápasu mohla čekat titulová šance.

Jeremy Kimball navážil a my se tedy můžeme těšit na očekávanou a hodně diskutovanou odvetu mezi miláčkem domácího publika Milošem Petrášek a veteránem UFC. Pro Petráška je to obrovsky důležitý zápas, ve kterém hodlá potvrdit, že v prvním zápase nevyložil ani zdaleka všechny své karty a Kimballa dokáže porazit. Colorádský Grizzly je zase přesvědčen, že se jede pro další snadnou výhru.

No a konečně, titulová bitva. Zápas o „Krále welterové váhy“ svede současný král a šampion David Kozma, kterého kupředu požene vyprodaná domácí aréna. Jeho soupeřem bude všemi diskutovaný a zpochybňovaný Pirát Krištofič. Jít do zápasu z pozice outsidera mu nevadí, je přesvědčen, že právě on bude novým králem.

Celý turnaj (od 17:55) můžete v České republice sledovat prostřednictvím O2 TV Sport. Na Slovensku a celosvětově pak možnost PPV – www.oktagon.tv