Zklamaný Fidži reaguje na porážku s Fodorem: Je čas, dát si od zápasení na pár měsíců pauzu

Tomáš Fiala se toužil na turnaji OKTAGON 25 vrátit zpět na vítěznou vlnu, kde ale bohužel tvrdě narazil na Františka Fodora a utrpěl druhou porážku v řadě.

Přezdívaný Fidži byl ještě nedávno skvěle rozjetý a na svém kontě měl celkem tři vítězství v řadě. Tuto parádní šňůru mu však přerušil Ondřej Petrášek, od kterého Fiala schytal během prvního kola tvrdé KO. Na OKTAGONU 25 měl český borec vyhlídky na další vítězství, ale ani proti Františku Fodorovi to bohužel nevyšlo a Fidži si tak odnesl již druhou bolestivou porážku za sebou.

Slovenský soupeř byl totiž od začátku zápasu daleko tvrdší a přesnější a Fialu absolutně k ničemu nepustil, což vyústilo ve finální ostrou levou a nakonec tvrdý knockout. Tomáš Fiala tak po této prohře usoudil, že bude lepší dát si na nějaký čas pauzu, zapracovat na svých slabinách, a také nabrat zpátky sílu a motivaci do dalších zápasů.

„Omlouvám se všem, které jsem zklamal. Jsem na sebe strašně nasraný,“ reagoval Fiala na prohru na svém Instagramu. „Po třech výhrách v řadě bylo všechno pěkně rozjeté, ale teď přišly během tří měsíců dvě tvrdý porážky. Zase jsem během chvíle pojebal vše, jak jsem jen mohl. Zápas jsem chtěl brát na zem, měl jsem na to šanci u pletiva, ale stejně jsem zůstal nahoře. Je asi čas si dát na pár měsíců od zápasení pauzu, nechat odpočinout hlavu, tělo a doléčit zranění, a také trénovat, zlepšit spoustu věcí a dostat znovu chuť.“