Zuzák se vrací v souboji s talentovaným Glosem

Organizace OKTAGON MMA se vrací již 30. ledna s turnajem OKTAGON 21, kterému vévodí titulová bitva v lehké váze mezi Ivanem Buchingerem a Ronaldem Paradeiserem. Na kartě tohoto turnaje se představí i další zástupce trnavského SFG Branislav Zuzák, který se utká s talentovaným Michalem Glosem.

Pro svěřence Attily Végha a bojovníka s bilancí tří výher a dvou porážek Branislava Zuzáka nebyl poslední rok a půl příliš šťastný. Nejdříve musel odstoupit ze souboje na turnaji OKTAGON 12 s Nizozemcem Pimem Kustersem, protože ho do zápasu nepustily zdravotní potíže, poté prohrál na turnaji OKTAGON PRIME 2 s Václavem Mikuláškem už v prvním kole. Po pauze zaviněné koronavirovou pandemií se vrátil na turnaji OKTAGON 16 v zápase se Zdeňkem Polívkou, kterému podlehl až na body, a tak se bude snažit vrátit na vítěznou vlnu.

Proti němu se v Brně představí zástupce bratislavského Hanuman gymu, ve kterém se připravuje i Lucia Szabová, třiadvacetiletý Michal Glos. Ten se naposledy představil domácím fanouškům v prosinci loňského roku na turnaji OKTAGON 19, když dokázal porazit Lukáše Tvrdého v prvním kole na submisi. Ve své profesionální kariéře zatím nepoznal hořkost porážky a proti Zuzákovi bude chtít přidat třetí vítězství.

Turnaj OKTAGON 21 nabídne mimo titulové bitvy v lehké váze i návrat legendy domácí scény Petra Knížete, kterému se postaví brazilský veterán UFC Leandro „Apollo“ Silva. Po vítězství nad Cornelií Holm se první Češka v UFC Lucie Pudilová představí v zápase s polskou bojovnicí Martou Waliczek. Po necelém roce od titulového zápasu v lehké váze se vrací jeden z nejzkušenějších slovenských bojovníků Miroslav Štrbák, který vyzve Karola Ryšavého.