Al Iaquinta: ”Dávání po-zápasových bonusů je takový malý způsob UFC, jak nás kontrolovat.”

Po dvouleté pauze od MMA se Al Iaquinta vrátil do UFC a udělal teda dost vítr. V prvním kole porazil vítěze prvního Ultimate Fightera Diega Sancheze KO a pak nešetřil slovy proti organizaci UFC jako takové.

Svěřenec Raye Longa byl dlouho dobu ze hry kvůli zraněnému kolenu a jednáním ohledně smlouvy s UFC.

Po svém zápase místo projevení radosti byl spíše hodně naštvaný, že mu UFC nedalo bonus $50,000 za výkon večera.

”Nesnáším to teď ještě víc. Nevyhrávat bonusy, nevím. Nevím, jestli mi to nedali proto, že si to nezasloužím nebo kvůli našim problémům z minula.”

”Celá tahle věc s bonusy je směšná. To, že rozdávají po každém turnaji $50,000, je taková forma, jak s námi manipulovat a jak všechny kontrolovat.”

”Nevím proč si všichni myslí, že je to normální. Padesát tisíc babek – to není jen tak nějaký bonus. To je sakra PADESÁT TISÍC. Občas je to i třikrát tolik, co někteří bojovníci dostávají zaplaceno za zápas. To není bonus. To je úplně měnič života. Vypadá to dobře, ale hádejte. Je to jejich cesta jak nás kontrolovat.”

”Musíte je vykouřit. Musíte po zápase jít k mikrofonu, říct: ‘díky Joe Silvo, díky hoši, jestli nejlepší, díky Dano White, díky Lorenzo Fertitto’. Takoví lidé dostávají bonusy. Musíte jím políbit zadky a oni Vám dají ”malou” odměnu.”

Iaquinta si ještě postěžoval na Danu Whita a jeho interview po UFC 208, ve kterém si prezident UFC stěžoval na výkony všech bojovníků.

”Dana White pro tento sport udělal mnoho, ale nikdy si z něj neodnesl žádné zranění. Aby ale říkal: ‘Nejlepší část UFC Brooklyn byl můj let domů’?? Letěl si soukromým letadlem kámo, tak zavři hubu. Soukromým letadlem. Pro většinu lidí by byl let soukromým letadlem největším zážitkem života. Pro tebe to byl nejlepší zážitek večera. ”

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here