Aneb jak ‘Bestie’ Boráros ovládl Slovensko

Slovenská ‘Bestie’ Boráros v bitvě o Slovensko převálcoval soupeře

Slovenský bojovník v MMA Gábor Boráros si v organizaci OKTAGON MMA připsal další vítězství a zůstává v této organizaci neporažen. Šampión Oktagon Výzvy však ještě ani dva týdny před zápasem netušil, že se utká se slovenským Rolandem Čambalem.

Jeho plánovaný soupeř Jan Homolka si z přípravy v Thajsku přivezl kromě nových zkušeností bohužel také nepříjemnou infekci, jež ho vyřadila ze zápasu.

Změna soupeře nebyla pro Borárose ale až takovou těžkostí. Zaprvé se mohl vyhnout nepříjemnému shazování na 77kg, místo toho ”pouze” na 83kg. Zadruhé byl Čambal jedním ze soupeřů, kterého už nějakou tu dobu ve svém hledáčku měl.

Oba mají na Slovensku velké fanouškovské základny a stala se z toho taková menší Bitva o Slovensko. Roland Čambal je kvalitní bojovník s devíti vítězstvími a dvěma prohrami (teď už třemi). V zápase s Borárosem se však stalo to, co už tu párkrát bylo, a to, že z něj prostě dostal strach, čemuž odpovídal i podaný výkon.

Boráros na svého soupeře naběhnul, ukázal svou sílu a v pověstném ‘Beast Módu’ mu k poražení Čambala stačilo něco kolem tří minut.

V po-zápasovém rozhovoru přímo v kleci sám řekl: ”Raději jsem bojoval s Čambalem. Podle mně je lepší než Homolka a má i více zkušeností v MMA.”

Bitva o Slovensko tak skončila celkem rychle a pomyslná trofej putovala do Trhové Hradské.

 

Co bude pro slovenského bijce dál?

OKTAGON 3 se blíží // Praha Štvanice // 29.7

.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here