Anthony Smith: Jones znovu pozitivní? Je mi to fuk!

Anthony Smith je dalším bojovníkem, který touží sesadit krále z trůnu. Sérií třech vítězství si vysloužil titulovou šanci proti nejlepšímu zápasníkovi v historii polotěžké váhy. Jon Jones vs. Anthony Smith hlavním zápasem UFC 235.

Nejnovější zprávy tvrdí, že Jones má v těle neustále stopové množství látky turinabol. Jones si již odpykal patnáctiměsíční trest, problémů se však nezbavil. Jones tvrdí, že množství zakázané látky se rovná špetce soli v olympijském bazénu a trvá na své nevině. Svůj názor na dopingového hříšníka sdělil přes sociální sítě i Anthony Smith.

„Jestli si myslíte, že mě to nějak ovlivní, tak vůbec. Je mi to fuk. Pikogramy, žádné pikogramy, olympijské bazény, špetka soli. Nezajímá mě to. Moc dobře vím, k čemu jsem se upsal. Jsem úplně v pohodě”

Zdá se, že Smith se nenechá Jonesovými vrtochy ovlivnit. Nic jiného mu nezbývá. Pokud chce porazit opravdového krále, nesmí se ničím rozptylovat. Anthonyho čeká životní výzva, které se nebojí. Věří ve své schopnosti a touží vstoupit do historie bojových sportů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here