Brock Lesnar opět v WWE a vyhlíží titul v UFC

Brock Lesnar se překvapivě zúčastnil turnaje WWE Hell in a Cell, aby propagoval wrestlerský turnaj, který se uskuteční 2. listopadu v Saudské Arábii. Lesnar však opět touží po vstupu do oktagonu a souboji o titul s Danielem Cormierem.

Americká sportovní hvězda ukončila spolupráci s organizací WWE koncem srpna a vstoupila do testovacího programu USADA. Lesnar bude testován, aby se vrátil do UFC a v money fightu se postavil současnému králi těžké váhy Danielu Cormierovi. Souboj by měl proběhnout někdy začátkem roku 2019. Brock to s UFC myslí opravdu vážně a proto spolupracuje s USADA. Otázkou je, zda dopingovými testy skutečně projde.

WWE má se Saudskou Arábií lukrativní smlouvu, která za deset let přinese miliony dolarů. Lesnar je jednou z největších wrestlingových hvězd a účast na turnajích mu přinese královské peníze.

S jeho návratem do UFC však mnozí nesouhlasí. DC si ten to souboj přeje, protože půjde o největší výplatu, jaké se mu kdy dostalo. Na tiskové konferenci zářil štěstím, když Dana White informoval o možném zápasu s Lesnarem. Znovu však vítězí pay-per-view před sportovní kvalitou. Lesnar nezápasil několik let, odpykával si také trest za doping. V těžké váze jsou velká jména, která si titulovou šanci zaslouží mnohem více. Bývalý šampion Stipe Miočič je chováním UFC znechucen. Curtis Blaydes má potenciál stát se příštím držitelem pásu, jeho skvělá forma mu je zatím k ničemu. Alexander Volkov měl údajně titulovou souboj již slíbený. No nakonec Dana White vybral cestu velkých příjmů a šanci daroval Lesnarovi.

Pro českého fanouška je WWE pouze sportovní zábava, která nás tolik nezajímá. V USA je to něco jiného. Když Lesnar nastoupí do klece, prodeje pay-per-view stoupají raketovým tempem a přiznejme si, Dana White hledí poslední roky pouze na peníze. Můžeme jen doufat, že Cormier Lesnara porazí a poté si střihne další zápas s Jonem Jonesem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here