BUCHINGER O TITUL M1

Až dnes večer vstoupí do stále ještě nově zbudované klece, která je kombinovaná s ringem, bude mít Ivan Buchinger v hlavě, že vítězství mu dá velmi pravděpodobně šanci na titulový zápas v M1.

Soupeřem je v Petrohradu Mikhail Malyutin, který má skvělou bilanci 27-11, když většinu svých zápasů vybojoval na M1, ale byl na skok i v Bellatoru a dalších organizacích. Malyutin prohrává v poslední době zřídka, ale právě poslední zápas s Lee Morrison mu nevyšel. Je to běžec na dlouhé trati a více než 50% zápasů končí po limitu.

Populární „Buki“, který byl šampi=onem Cage Warriors a zápasil s dnes velmi populárním McGregorem bude chtít zápas přenést na zem a tam jej rozhodnout. Navíc poprvé nastupuje ve váze do 66kg, akterá mu ovšem zdá se vyhovuje. Zhazoval zcela bez problémů a již je zpátky na 78kg. Jak by také ne, když jen na snídani spořádal 2 omelety a spoustu dalších věcí.

Buchinger trénuje v Německu a jeho kolega ze stáje Puetz bude na turnaji bojovat o titul. Svůj přestup z populární CW do M1 si Buchinger pochvaluje neb může zápasit jak na M1, tak přijímat nabídky jiných organizací a i finančně si dle vlastních slov velmi polepšil.

Dnes od 20:30 místního času tedy bude hájit svůj rekord 26-4 a také svůj sen stát se šampiónem další organizace. Mimochodem těch, kteří mají titul CW a M1 jistě není příliš mnoho!

Napsat komentář