Cowboy Cerrone o zápasu s Lawlarem: ”Pokud jste fanouškem MMA a nebudete se na tento zápas dívat: f*ck you!”

mmafighting.com / Esther Lin
mmafighting.com / Esther Lin

Zápas mezi Robbiem Lawlerem a Cowboyem Cerronem je naplánován pro UFC 213 v létě. Půjde o takový ten old-schoolový zápas dvou bojovníků, kteří to milují. Stát uprostřed octagonu a dávat rány, dokud jen z nich nepadne. To je jejich styl a jsou v tom jedni z nejlepších.

Uvědomuje si to i Cowboy a na zápas se neskutečně těší.

”Jsem sakra nahecovaný. Bude to zajímavé. Nemám tušení, proč chtějí, abych se tento zápas snažil prodat. On už se prodal, ne? Pokud jste fanoušek MMA a nebudete se na tento zápas dívat, tak f*ck you!”

”To je zápas, který chtějí vidět všichni. Bude to takový boj dvou bojovníků. Dva old-school borci půjdou a předvedou to nejlepší. Abych přiznal, má mentalita byla nastavená tak, že je mi jedno, koho dostanu. Nakopali mi zadek v těžkém zápase a teď mě čeká další takový. Je to dobré, skvělé. Těším se na to.”

”Chystám se bojovat, bojovat proti nejlepšímu tzv. brawlerovi, předvedeme show. Tento zápas je pro mě jako dělaný. To je to, co miluji. Není jiné místo, kdy bych chtěl být, než s Robbiem v kleci. Rozdat si to s jedním z nejlepších? No tak, miluji to.”

”Někteří lidi se narodí a už chtějí titul. Milují titul a je to jejich životní mise. Já si chci jen užít nějakou tu zábavu a dělat to, co miluji. Bojování je jen něco, co dělám. Není to celý můj život. Pokud bych tedy někdy ten titul získal. Skvělé. Pokud ne, měl jsem skvělou kariéru a miloval jsem to. Toho 8. července není jiné místo, kde bych chtěl být, než v ringu. Miluji to, je to moje vášeň. Prostě dělám to, co miluji a co mě naplňuje. Lidi jsou jako: ‘Hej Cowboii, přestaň tolik chlastat a chodit na párty.’ Já jim na to vždy řeknu: ‘F*ck you. Dělám to svým vlastním způsobem. Takhle to dělat chci.”

Cowboy má pravdu, není snad jediný MMA fanoušek, který by klidně vynechal vlastní svatbu, aby mohl tento zápas sledovat. Oba dohromady mají 59 vítězství a 28 knockoutů.

(mmafighting.com)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here