DAN HENDERSON JE ČERSTVÝ ŽENÁČ

Bombarďák Dan Henderson, v současné době nejstarší aktivní zápasník UFC, se v noci z neděle na pondělí ve svých 44 letech oženil. A aby celá tato akce měla ten správný „Hendersonovský“ punc, žádný z jeho přátel, členů rodiny nebo hostů neměl nejmenší tušení, co se vlastně chystá.

Henderson totiž své přátele pozval na obyčejnou letní grilovačku, která se však k překvapení všech zničehonic proměnila ve svatební hostinu. Nutno dodat, že celá akce byla hodně „free“. Sám Henderson se totiž oženil v havajské košili a kraťasích, jeho nová žena se naopak vdávala v bikinách, což přítomní pánové jistě ocenili.

„Hendo“ má tak za sebou jeden z velkých životních milníků. Fanoušky MMA však spíš zajímá, kdy a s kým se znovu postaví do oktagonové klece. Ve 44 letech před sebou mnoho zápasů určitě nemá, byť patří k tomu nejlepšímu, co může galavečer MMA nabídnout. Z posledních pěti zápasů ale zaznamenal čtyři porážky a jedinou výhru, což není pro zápasníka jeho jména zrovna obvyklé. Tři porážky v řadě totiž za svoji kariéru doposud nezaznamenal. Osobně bych docela rád viděl odvetku s Michaelem Bispingem, se kterým se Henderson utkal v roce 2009 a jako rozlučkový zápas by mohl být tím pravým ořechovým.

TEXT: JIŘÍ POLZER

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here