Dana White: ”Na GSPho čekat nebudeme. Titulovou šanci dostává Yoel Romero.”

Ledy se konečně pohnuly. Datum, které Georges St-Pierre před týdnem sdělil, se UFC až tak nelíbí a nesouhlasí s tím. Ze strany bojovníků apod. tady bylo hodně stížností, že to brzdí celou divizi, která je už tak hodně nabitá. To zřejmě došlo i hlavounům z UFC a změnili své stanovisko.
Dana White:

”Já navrhnul ten zápas GSP vs. Bisping. Udělali jsme tiskovou konferenci a všechno se to mělo uskutečnit už v červenci. Michael Bisping potřebuje bránit svůj titul. Na GSPho čekat nebudeme. Georges St-Pierre ohlásil svůj návrat, oba s Bispingem tento zápas chtěli. Zeptali jsme se Yoela, jestli počká, on řekl, že ano. Nakonec to ale dopadlo tak, že žádný zápas nebude. ”

”Romero nepotřebuje říkat, proč má ten titulový zápas mít apod. On si ho prostě zaslouží, ze všech nejvíc. Je další na řadě. Je to 1. vyzyvatel divize střední váhy.”

”GSP řekl, že bude připravený až někdy od Listopadu. Kdo ale ví, jestli to tak vážně bude? Mohlo by to být třeba až příští rok.  Takže jsme se rozhodli nečekat. Je čas posunout divizi kupředu. Yoel Romero dostává titulovou šanci.”

 

Ještě se tedy zatím neví, kdy to přesně bude, ale jedno už víme jistě. Bisping a Romero si to společně rozdají o titul střední váhy UFC. A bude to velké.

 

(zdroj: bloodyelbow.com)

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here