Daniel Cormier a Jon Jones rozjíždějí solidní válku na Twitteru.

Jon Jones je sice stále pod trestem USADA, to mu však nebrání k tomu, aby sem tam poslal pár dobře mířených ran na Daniela Cormiera přes média či sociální sítě.

Mezi oběma už času jejich prvního zápasu panuje velká rivalita. Pro Cormiera je odveta s Jonesem a jeho následné poražení tím největším kariérním cílem. Jones si z toho na veřejnosti nějak velkou hlavu nedělá. První zápas vyhrál, není důvod, proč by nevyhrál i ty další.

Takhle odpověděl na přání jednoho z fanoušků na Twitteru, které znělo: ‘Doufám, že tě Jones Knockoutuje’. To by ale nebyl Jones, aby se toho hned nechytil.
¨

 

 

 

V překladu je to asi takhle:

DC: Neknockoutuje. Nemá takovou schopnost. Nikdy jí neměl. I dokonce když se nadopoval tak, že na mrtvý tah zvedl 270kg. I tehdy Ovince Saint Preuxe neknockoutoval.

Jones: Vážně si myslíš, že jsme bral steroidy nebo je to jen další věc, kterou si namlouváš, aby se ti lépe spalo poté, co jsem si z tebe navždy udělal svou dě*ku.

DC: Jsi suspendován USADOU. Ano, bral si steroidy. Vždycky si je bral. Pokusil ses mě oklamat. Tak zavři tu svojí ******.

Borci se teda rozehřívají pěkně a řekl bych, že nám chystají docela velkou šou. Já se tedy každopádně těším a je to velký adept na zápas a příběh roku v jednom. Už se to blíží.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here