Derrick Lewis vs. Junior dos Santos hlavním zápasem UFC Wichita

Bývalý šampion a titulový vyzývatel. Duel dvou hvězd těžké váhy je naplánován na 9. března v Bank Aréně, kde se uskuteční turnaj UFC Wichita.

Derrick “hot balls” Lewis se stal jednou z největších hvězd těžké váhy. Vtipný zápasník sice prohrál titulovou bitvu s Danielem Cormierem, ale nyní vyhlíží další velkou výzvu. Dokázal porazit Viktora Peštu, Tyburu, Volkova, Browna či Ngannou a věří si i na bývalého šampiona z Brazílie.

Junior dos Santos je bývalým šampionem těžké váhy. Po odpykání trestu za doping se vrátil na vítěznou vlnu a čeká na další titulovou šanci. Zvítězil třikrát ze svých posledních čtyř duelů. Porazil Rothwella, Ivanova a v posledním zápase i talentovaného Taie Tuivasu. Případné vítězství nad dvojkou divize pravděpodobně posune Juniora k souboji o titul.

V těžké váze stačí jeden přesný úder a je konec. Oba mají na svém kontě velké množství KO, takže tento duel může skončit již po pár vteřinách prvního kola. Na druhou stranu, když čekáme rychlé KO, duel často skončí na body. Jak dopadne souboj dvou těžkotonážníků se dovíme 9. března.

3 KOMENTÁŘE

  1. nechci kecat, ale mám takovej pocit, že nakonec USADA řekla, že žádnej doping nebral a je právě díky tomu považovanej za jednu z největších obětí, protože po celou dobu vyšetřování byl suspendovanej..

  2. Mám takovej pocit, že nakonec USADA řekla, že žádnej doping nebral a je díky tomu považovanej za jednu z jejích největších obětí, protože rok, co ho vyšetřovali, byl suspendovanej a nemol zápasit – a to v podstatě bezdůvodně.

    • jj nakonec uznali, že nedopoval úmyslně, každopádně nemohl celkem dlouho zápasit..to je problém USADA..jsi vinný dokud neprokážeš opak 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here