UFC 229 způsobilo chaos na mnoha frontách a bude trvat hodně dlouho, než se celá věc kompletně uklidní. Od sobotního večera prakticky nepadla žádná jasná omluva od nikoho, kdo se zapojil do tohoto šílenství. Khabibovo vyjádření jste již měli možnost vidět. Nyní se přidal jeho manažer Ali Abdelaziz:

“Chci pogratulovat svému bratrovi Khabibu Nurmagomedovovi. Je to nesporný a neporažený král napříč vahami. Od začátku tady nebyli dva králové, jenom jeden. Takhle jsme sice nechtěli oslavit tak dominantní výkon, ale když někdo mluví o zemi, rodině a náboženství toho druhého, snaží se ho zabít a spolu se svými kumpány si otvírá pusu, tak se něco takového prostě stane, je to boj. Fanoušci viděli úžasný zápas a skvělou show. Chci se omluvit Nevadské sportovní komisi, guvernérovi Nevady a také chci poděkovat Lasvegaské policii a ochrance za odvedení neuvěřitelné práce. Teď už každý chápe, kdo je tady amatér.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

I want to congratulate my brother @khabib_nurmagomedov . The undisputed, undefeated pound for pound king. There were never 2 Kings from the beginning, only one king. This is not the way we want to celebrate such a dominant performance but when you talk about people’s country, family and religion and intentionally try to kill someone like he said and the cornermen running their mouths after, this is the fight game & shit happens. The fans got an amazing fight and a great show. I want apologize to the Nevada athletic commission, the governer of Nevada and I want to thank the Las Vegas police department and security for doing such an unbelievable job. Now everyone understands who’s the amateur here.

Příspěvek sdílený Ali ——> Team Renzo Gracie (@aliabdelaziz000),

Pro prezidenta UFC, Danu Whitea, je to momentálně noční můra, protože musí řešit spoustu nepříjemností. O jedné věci má však jasno – tři Khabibovi kumpáni byli zatčeni – a ti, kteří měli smlouvu s UFC, si v této společnosti již ani neškrtnou. Řeč je o Islamu Makhachevovi a Zubairu Tukhugovovi. Do rvačky se zapojil i Khabibův bratranec Abubakar, kterého jako první praštil Conor McGregor a on se mu to snažil vrátit.

Co se bude dít dál s tímto vším, je opravdu ve hvězdách, ale dá se předpokládat, že to nezůstane jenom u tohoto. Conorův tréninkový partner Dillon Danis, který letos debutoval v Bellatoru, rozpoutal oheň ještě pár dnů před galavečerem a na něho si Khabib chtěl vylít svoji zlost dnes již pověstným skokem po přelezení klece. Nyní se do něj na internetu opřel Rafael dos Anjos, který se před více než dvěma lety měl utkat s Conorem, ale zranil se.

“Tenhle Dillon Danis není nikdo, jenom leze Conorovi do zadku a schovává se za něj, to je jeho práce. Nikdy se neprosadí, být v Conorově rohu je vrchol jeho kariéry.”

Dillon Danis nečekal moc dlouho a hned odpověděl:

“Pojďme si dát fight, serem na komise, dáme si bitku, ty jedna malá d**ko. Do žádnýho zápasu nedáváš srdce, ty kryso.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here