Georges St-Pierre: ”Nezáleží mi na tom, jestli je větší. Jediné co to bude znamenat je to, že když s ním hodím na zem, udělá to větší ránu.”

mmafighting.com

Georges St-Pierre se rozpovídal o jeho přechodu do střední váhy, plánech atd.

”Nikdy mě přechod do vyšších divizí moc nezajímal, měl jsem totiž pořád hodně práce. Pokaždé když jsem ukončil jeden zápas, hned jsem měl plán na další. Poté jsem se zranil a vzal si nějaký čas jen pro sebe a přestávku. Hned jak jsem se vrátil, tak mě čekal titulový zápas. Jeden z důvodů byl taky ten, že jsem nebyl zrovna velký welterweight. Pro welterovou divizi jsem měl průměrnou/střední postavu. Nyní, když jsem měl opět pauzu a čas pro sebe, tak jsem pracoval na nabírání kvalitní hmoty.”

”Nikdy jsem se nebál bojování v divizi střední váhy. Nebyl to přímo zápas, problém je v tom, že když chcete bojovat ve vyšší divizi, potřebujete trénovat s těžšími chlapy, a pokud trénujete s těžšími chlapy, jste náchylnější ke zraněním. To byl ten hlavní důvod. Teď jsem měl ale dost času na odpočinek, trénink a nabírání kvalitní hmoty. Stále ještě nabírám.”

”Je jasné, že Michael Bisping bude větší než já. To bude taky jeho jedinou výhodou. Technicky, takticky, atleticky ho převyšuji. Nezáleží mi na tom, jestli je větší. Jedinou věc, kterou to bude znamenat je ta, že když s ním hodím na zem, udělá to větší ránu.”

Michael Bisping měl nedávno takovou konspirační teorii, ve které vysvětlil GSPho plány. Prvně se pokusí o titul v divizi střední váhy, poté půjde zpátky do welteru, kde se utká s Demianem Maiou (který podle něj porazí Woodleyho) o titul. Jako třešničku na dortu poté půjde s Conorem McGregorem o titul v lehké váze. Co na to GSP?

”Tohle je velmi ambiciózní plán (ač lživý). V hlavě mám nějaký nápad, ale rozhodně o něm ještě nechci mluvit. Nejsem totiž ”talker” (mluvič). Jsem ”Doer” (dělač :D). Hodně lidí potřebuje mluvení k propagaci sebe sama. Já se nijak nezměnil. Jsem pořád ten samý, všichni mě znají. Za mě mluví mé zápasy.  Jakmile porazím Bispinga, až potom začnu aplikovat moje plány.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here