Holly Holm: ”Cítím se, že jsem pořád v kurzu a v titulovém mixu.”

Holly Holm právě teď prožívá nejhorší období její profesionální kariéry. Už od začátků její kariéry byla zvyklá jen vyhrávat a slovo prohra nebylo v jejím slovníku.
Ono slovo musela však přidat po její nejslavnější a historické výhře nad Rondou Rousey. Tato výhry jí v popularitě vystřelila někde mezi TOP 10 nejslavnějších bojovníků té doby. Bohužel to nebylo jediné, co její výhra nastartovala, ale byly to také prohry. Od té doby totiž ani jednou nevyhrála a prohrála 3 zápasy v řadě – s Mieshou Tate, Valentinou Shevchenko a GDR o titul pérové váhy.

Nyní ve snaze vrátit se opět na vlnu vítězství jí bude čekat brazilská tanečnice Bethe Correia na UFC Fight Night 111 v červnu. Sama Holly věří, že se pořád točí kolem titulu a že její dny nejsou sečteny.

”Cítím se, že jsem pořád v kurzu a v titulovém mixu. Stále jsem mezi elitou a cítím se skvěle, člověk nikdy neví, co je pro něj přichystáno a co se může stát dál.”

”V mé přípravě nemusím nic měnit. Chci si bojování užívat a ne se pořád jenom stresovat a starat jestli to nebo to. Chci, aby mě to bavilo. V mých posledních 3 zápasech jsem se toho strašně moc naučila a získala zkušenosti, nyní je čas dát tohle všechno dohromady a zužitkovat to. ”

Její příští soupeřka Bethe Correa jí častokrát před médii nazývala přeceňovanou.

”Na svůj vlastní názor má právo. Mně to vůbec nic nedělá, nijak mě to neovlivňuje. Je zde hodně lidí, kteří jenom sedí a soudí ostatní. Já jsem ta, co trénuje a chce se posunout dál.”

”Vím, že je tvrdá a nic jí jen tak nezastaví. Budu se tedy určitě snažit být co nejvíc technická a precizní. Umí dobře používat jab a pohybovat se kolem. Nedělá jí však žáden problém ani takový ten nečistý styl boje. Nechci, aby ten zápas tak dopadl. Chci být dobrý, technický bojovník. Budu se snažit implementovat do boje všechny mé techniky a kapitulovat.”

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here